„Olimpinė diena 2024“ birželio 8 d., Šiauliai

DIDŽIAUSIA VASAROS
SPORTO IR PRAMOGŲ ŠVENTĖ

Iki renginio liko:

d.
val.
min.
sek.

„Olimpinė diena 2024“ birželio 8 d., Šiauliai

DIDŽIAUSIA VASAROS
SPORTO IR PRAMOGŲ ŠVENTĖ

Iki renginio pradžios liko:

d.
val.
min.
sek.

Iki renginio liko:

d.
val.
min.
sek.

Apie Olimpinę dieną

Olimpinė diena – masinis, visą šeimą įtraukiantis, sportą ir sveiką gyvenseną propaguojantis renginys, didžiausia sporto ir pramogų šventė!

Pasimatome 2024 m. birželio 8 d. Šiauliuose prie Geležinės lapės skulptūros. Viena gražiausių miesto vietų virs dienai didžiule sporto ir pramogų erdve.

Programa

Lietuva šiemet mini olimpinį šimtmetį, o visas pasaulis laukia Paryžiaus vasaros olimpinių žaidynių, tad šių metų Olimpinės dienos renginio atmosfera neabejotinai bus ypatinga – organizatoriai žada įspūdingą visos dienos renginį.

Vasaros pradžioje visi bus kviečiami išbandyti įvairias vasaros ir žiemos olimpines sporto šakas bei daugiau nei 100 kitų nemokamų veiklų, pavyzdžiui: tinklinį sėdint, kulkinį šaudymą, zumbą, pasimokyti gestų kalbos sporte bei daugybę kitų. Mažieji renginio dalyviai galės aktyviai ir linksmai leisti laiką specialiai jiems įrengtoje zonoje.

Olimpinės dienos metu taip pat bus galimybė pabendrauti su geriausiais Lietuvos sportininkais, laimėti dovanų bei pasidžiaugti žinomo atlikėjo koncertu.

Registruokis į Varžybas!

Į kai kurias Olimpinės dienos veiklas reikalinga išankstinė registracija. Norite dalyvauti varžybose, išbandyti jėgas turnyruose? Pildykite anketą jau dabar!

Naujienos

2024-04-12

Kai bėgikė Eglė Balčiūnaitė buvo profesionali sportininkė, kaip ji pati sako, visa jos dienotvarkė sukosi daugiausiai aplink ją ir jos tikslus.

2024-04-09

Didžiausia vasaros sporto ir pramogų šventė „Olimpinė diena 2024“ birželio 8 dieną vėl suburs aktyvaus laisvalaikio mėgėjus. 

2024-03-28

Lietuvai minint olimpinį šimtmetį ir nekantriai laukiant Paryžiaus vasaros olimpinių žaidynių, didžiausia šalyje sporto ir pramogų šventė Olimpinė diena grįžta į Šiaulius! Birželio 8 dieną čia laukiami tūkstančiai sporto ir aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjų iš visos Lietuvos. 

2023-08-31

Olimpinė diena 2024-aisiais sugrįš į Šiaulius! Didžiausia sporto ir pramogų šventė Lietuvoje prie vieno iš miesto simbolių, geležinės lapės skulptūros, vyks birželio 8 dieną. Į Saulės miestą Olimpinė diena grįžta simboliniais metais, kai Lietuvoje bus minimas olimpinio judėjimo šimtmetis, o Paryžiuje vyks 33-osios olimpinės žaidynės.

2023-06-03

Biatlonininkas Vytautas Strolia šeštadienį į rankas paėmė špagą, baidarininkas Mindaugas Maldonis išbandė biatlono šaudymą, o bėgikė Eglė Balčiūnaitė – šaudymą iš lanko. Tokią galimybę ne tik olimpiečiai, bet ir tūkstančiai panevėžiečių ir miesto svečių turėjo šeštadienį Aukštaitijos sostinę sudrebinusioje Olimpinės dienos šventėje.

2023-05-24

Iki didžiausios sporto ir pramogų šventės Lietuvoje „Olimpinė diena 2023“ lieka mažiau nei dvi savaitės. Renginiui Panevėžyje intensyviai ruošiasi ne tik organizatoriai, bet ir olimpiečiai. „Tai yra nuostabus renginys, kuris nepalieka abejingų. Atvažiuokite!“ – atvykti kviečia olimpietė, pasaulio čempionė Simona Krupeckaitė.

Olimpinė diena į Panevėžį grįžta po penkerių metų pertraukos. Jau birželio 3 dieną atnaujinta Senvagė visai dienai virs sporto ir pramogų kompleksu. 

Galerija

„Olimpinė diena 2023“

2023-06-03

Organizatoriai

Rėmėjai ir partneriai