2023 06 03 d., SENVAGĖ, PANEVĖŽYS

DIDŽIAUSIA VASAROS
SPORTO IR PRAMOGŲ ŠVENTĖ

Iki renginio pradžios liko:

d.
val.
min.
sek.

2023 06 03 d., SENVAGĖ, PANEVĖŽYS

DIDŽIAUSIA VASAROS
SPORTO IR PRAMOGŲ ŠVENTĖ

Iki renginio pradžios liko:

d.
val.
min.
sek.

Apie Olimpinę dieną

Olimpinė diena – masinis, visą šeimą įtraukiantis, sportą ir sveiką gyvenseną propaguojantis renginys, didžiausia sporto ir pramogų šventė!

Pasimatome birželio 3 d. atsinaujinusioje Senvagėje, Panevėžyje. Viena gražiausių miesto vietų virs dienai didžiule sporto ir pramogų erdve.

Programa

Birželio 3 d. Senvagės parke Panevėžyje jūsų lauks daugiau nei 100 NEMOKAMŲ sporto ir pramoginių veiklų! Varžybos, turnyrai, įvairūs žaidimai, pramogos – didžiausioje sporto ir pramogų šventėje bus galima patiems išbandyti įvairias sporto šakas, gyvai pabendrauti su profesionaliais sportininkais, susitikti su olimpiečiais.

Vakarą vainikuos šventinis koncertas ir kino seansas po atviru dangumi.

Registruokis į Varžybas!

Į kai kurias Olimpinės dienos veiklas reikalinga išankstinė registracija. Norite dalyvauti varžybose, išbandyti jėgas turnyruose? Pildykite anketą jau dabar!

Naujienos

2023-05-28

Birželio 3 dieną Panevėžys taps sporto ir pramogų kompleksu. Į Aukštaitijos sostinę sugrįžta Olimpinė diena!

Šventės dalyvių laukia varžybos, galimybė pabendrauti su olimpiečiais, išbandyti per 100 nemokamų sporto ir pramoginių veiklų ir laimėti vertingų prizų.

Dalyvio pasas

Į savo telefoną atsisiųskite mobiliąją programėlę „LTeam renginiai“ arba renginio vietoje atsiimkite Dalyvio pasą, išbandykite nurodytas veiklas, rinkite taškus ir atsiimkite rėmėjų įsteigtus prizus.

2023-05-25

Birželio 3 dieną Panevėžyje vyksianti sporto šventė „Olimpinė diena 2023“ skatins žmones gyventi aktyviai, atrasti savo mėgstamą sporto šaką ar išbandyti jėgas įvairiausiose rungtyse. Visgi sporte, kaip ir gyvenime, bet kam ir bet kada gali prireikti pagalbos nelaimės atveju.

Todėl labai svarbu kiekvienam iš mūsų gebėti suteikti pirmąją pagalbą, kuri gali išgelbėti gyvybę. Lietuvos Raudonasis Kryžius (LRK) Panevėžyje kvies visus susipažinti su pirmosios pagalbos suteikimo svarba bei principais ir sudalyvauti specialiose rungtyse.

2023-05-24

Iki didžiausios sporto ir pramogų šventės Lietuvoje „Olimpinė diena 2023“ lieka mažiau nei dvi savaitės. Renginiui Panevėžyje intensyviai ruošiasi ne tik organizatoriai, bet ir olimpiečiai. „Tai yra nuostabus renginys, kuris nepalieka abejingų. Atvažiuokite!“ – atvykti kviečia olimpietė, pasaulio čempionė Simona Krupeckaitė.

Olimpinė diena į Panevėžį grįžta po penkerių metų pertraukos. Jau birželio 3 dieną atnaujinta Senvagė visai dienai virs sporto ir pramogų kompleksu. 

2023-05-17

Dažnai sporto šakos populiarumo šuolį išgyvena atsiradus naujiems talentams bei jiems pasiekus skambias pergales. Šiuo metu tai galima pasakyti apie Paryžiaus olimpinėse žaidynėse debiutuosiantį breiką.

Geriausia Lietuvos breiko šokėja Dominika Banevič – Bgirl Nicka neseniai tapo Europos čempione bei jau dabar yra laikoma viena potencialiausių kandidačių iškovoti olimpinį kelialapį. Natūralu, kad susidomėjimas breiku tiek kaip užsiėmimu, tiek kaip renginiu, sparčiai auga.

 

2023-05-17

Birželio 3 dieną Panevėžyje įvyksiančios sporto šventės „Olimpinė diena 2023“ dalyviai turės galimybę išmėginti jėgas daugiau nei šimte rungčių, tarp jų paralimpinėse rungtyse. Panevėžio miesto gyventojų ir svečių laukia vežimėlių krepšinio, tinklinio sėdint, rutulio stūmimo iš kėdutės ir bočios iššūkiai.

„Tai – puiki galimybė pajusti, ką reiškia varžytis vienoje ar kitoje rungtyje. Viena yra sportą stebėti iš šono, visai kas kita – pabandyti pačiam. Be to, sporto rungtis pristatys tikri jų profesionalai, kurie ne tik papasakos, bet ir patars, kaip teisingai atlikti vieną ar kitą veiksmą.

2023-05-14

Birželio 3 dieną Panevėžyje vyksiančioje sporto šventėje „Olimpinė diena 2023“ bus galima susipažinti ir išbandyti sparčiai populiarėjančią sporto šaką – ekstremalų bėgimą su kliūtimis (OCR).

Tarp 100 nemokamų sporto ir pramoginių veiklų Panevėžio Senvagėje bus įrengta ir 100 m trasa su įvairiausiomis kliūtimis, kurios turėtų būti įveikiamos kiekvienam.

Jei kas nors ir nepavyks – nieko baisaus, nes visada galima bandyti dar kartą. Kiekviena įveikta kliūtis – tarsi maža pergalė link trokštamo finišo.

 

2023-05-05

Olimpinės dienos šventėje bus galima ne tik išbandyti daugybę sportinių veiklų, bet ir sudalyvauti smagiame „LTeam žygyje su TrenkTuru“ po gražiausias Aukštaitijos sostinės vietas.

Tai puikus užsiėmimas kiekvienam, mėgstančiam sveiką ir aktyvų gyvenimą būdą. Žygio maršrutas nebus sudėtingas, todėl jis puikiai tinka kiekvienam – draugams, šeimoms ar tiesiog bendraminčių kompanijai.

„LTeam žygyje su TrenkTuru“ planuojami 8 km ir 17 km maršrutai. Abi trasos prasidės Olimpinės dienos centre – Senvagėje. Organizatoriai žada, kad žygeiviai atras dar neregėtą Panevėžio gamtos bei architektūros žavesį.

2023-05-02

Panevėžio Senvagėje vyksiančioje didžiausioje Lietuvoje vasaros sporto ir pramogų šventėje „Olimpinė diena 2023“ varžysis keli tūkstančiai bėgikų. „Ši šventė – galimybė patirti sporto teikiamą džiaugsmą, išbandyti sportines veiklas ir pabendrauti su sportininkais“, – sakė olimpietis maratonininkas Remigijus Kančys.

Jau tapo gražia tradicija, kad po oficialaus Olimpinės dienos atidarymo bei bendros mankštos duodamas startas bėgikams. Panevėžyje bėgimo entuziastai varžysis 5 arba 10 km distancijose pačiame miesto centre. Taip pat renginį papuoš ir 500 m bėgimas, skirtas vaikams ir šeimoms, bei tradicinis Olimpinės mylios bėgimas.

2023-04-27

Jau birželio 3 d. Panevėžį sudrebins didžiausia sporto ir pramogų šventė „Olimpinė diena 2023“. Prisijunkite prie gausios savanorių komandos ir tapkite renginio dalimi!

Olimpinė diena – kasmet dešimtis tūkstančių dalyvių sutraukiantis sportą ir sveiką gyvenseną propaguojantis renginys. Tai didžiulė sporto ir pramogų šventė, kurios dalyviai turi galimybę išbandyti daugybę sporto šakų, pabendrauti su olimpiečiais ir smagiai praleisti laiką.

Jei jums jau yra 16 metų ir norite iš arti pamatyti vieno didžiausių Lietuvoje sporto renginių organizavimo užkulisius, prisijunkite prie šventės savanorių komandos!

2023-04-17

Birželio 3 dieną tradicinė Olimpinė diena po penkerių metų pertraukos grįš į Panevėžį. Per šį laikotarpį atsinaujino ne tik renginio vieta – Senvagė, bet ir programa. „Olimpinė diena 2023“ panevėžiečiams ir miesto svečiams pasiūlys ne tik atrasti daugiau nei 100 sportinių ir pramoginių veiklų, bet ir išbandyti jėgas įvairiose varžybose arba sudalyvauti vaizdingame žygyje.

Miesto centre varžysis bėgikai, plaukikai, krepšininkai, orientacininkai, irklentininkai, breiko šokėjai, o aktyvius žygeivius „Trenkturas“ pakvies į įdomų žygį. Akį trauks intriguojančios ekstremalaus bėgimo su kliūtimis varžybos.

2023-04-06

Olimpinė diena tęsia tradicijas ir ruošiasi didžiausiai sporto ir pramogų šventei. Išskirtinis renginys po penkerių metų pertraukos grįžta į Panevėžį –jau birželio 3-iąją atsinaujinusi Senvagė įsuks į daugiau nei 100 nemokamų veiklų ir kvies iš arčiau pažinti olimpinį sportą.

Įvairios rungtys, varžybos, turnyrai, žaidimai – tai tik dalis to, ką pirmąjį vasaros šeštadienį nepriklausomai nuo amžiaus ir fizinio pasirengimo siūlo išbandyti Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Lietuvos olimpinis fondas (LOF) ir Panevėžio miesto savivaldybė. Viena gražiausių miesto vietų visai dienai virs didžiuliu sporto ir aktyvaus laisvalaikio traukos centru – čia laukiama daugiau nei 20 tūkst. dalyvių.

2022-06-18

Daugiau nei 20 tūkst. dalyvių, kelios dešimtys olimpiečių, šimtai pačių įvairiausių veiklų, varžybų, turnyrų, žaidimų ir prizų – šeštadienį Kauno Santakos parkas virto viena didele sporto ir pramogų aikšte – į judesio šventę miestiečius įsuko „Olimpinės dienos 2022“ šventė.


Jau nuo pat ryto prie miesto pilies rinkosi aktyvaus gyvenimo būdo entuziastai – su draugais, šeimomis, sporto bendruomenėmis. Į Kauno centrą plūdo minios pėsčiųjų, riedėjo pilni autobusai net iš aplinkinių miestų, rajonų – tradiciškai birželio viduryje minima Olimpinė diena šiemet sulaukė didžiulio žmonių susidomėjimo.

2022-06-18

Vienu iš renginio akcentų taps Olimpinės dienos deglo nešimo ir įžiebimo ceremonija, kuri paskelbs renginio pradžią. Šiemet garbė deglą iki renginio vietos estafete paeiliui nešti patikėta šešiems sportininkams – septintą vietą 2020 metų Tokijo olimpinėse žaidynėse užėmusiai penkiakovininkei Gintarei Venčkauskaitei, olimpiečiams buriuotojui Juozui Bernotui, Europos čempionei, krepšinio trenerei Linai Dambrauskaitei, krepšininkei Ugnė Sirtautaitei, gimnastui Tomui Kuzmickui bei pasaulio bokso čempionei Gabrielei Stonkutei.

2022-06-17

Aukščiausio lygio sportininkai, olimpiečiai, turi įdėti daug darbo ir pastangų norėdami iškovoti pergales siekiant tapti stipriausiais pasaulyje. Tačiau net tarp įtemptų treniruočių grafikų ne vienam jų pavyksta rasti laiko ir kitoms veikloms, dalis atletų lygiagrečiai imasi kurti ir vystyti verslus, neabejotinai palengvinsiančius gyvenimą užbaigus aktyvaus sporto kelią.

2022-06-16

asiškiausia Lietuvoje sporto šventė „Olimpinė diena 2022“ – jau šį šeštadienį. Kaune vyksiančioje šventėje lankytojai turės galimybę išbandyti per 100 nemokamų sporto ir pramoginių veiklų, kartu dainuoti Lino Adomaičio koncerte, o renginio nuotaiką kurstys žinomi radijo stoties ZIP FM veidai.

2022-06-16

Jau šį šeštadienį Kaune miestiečių ir miesto svečių laukia vienas didžiausių Lietuvos olimpinio judėjimo renginių šiais metais – į Kauną sugrįžta Olimpinė diena. Apie artėjančią šventę „Olimpinė panorama“ kalbasi su Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidente Daina Gudzinevičiūte.

2022-06-15

Lietuvos olimpiečiai – ne tik puikūs sportininkai, bet ir kūrybiški bei įdomūs žmonės. Ar atspėtumėte, kuris iš Lietuvos biatlonininkų laisvu laiku užsiima bitininkyste, o kuri dievina Karibų jūros regiono stiliaus šokius? Iškart atsakome – tai geriausi Lietuvos biatlonininkai Vytautas Strolia ir Gabrielė Leščinskaitė.

2022-06-14

Bėgimas – ir sportas, ir meditacija, o bėgti gali visi! Tuo neabejoja olimpietė, tituluota Lietuvos vidutinių nuotolių bėgikė Eglė Balčiūnaitė. Pasak jos, kone kiekvienas gali bėgte įveikti keletą kilometrų – svarbiausia neperspausti treniruojantis ir… turėti kantrybės – rezultatai anksčiau ar vėliau ima džiuginti.

2022-06-10

Jau visai netrukus, birželio 18-ąją, Kaune vyksiančioje „Olimpinės dienos 2022“ šventėje bus galima ne tik išbandyti ar pamatyti 100 nemokamų sporto ir pramoginių veiklų – įspūdingą renginių programą vainikuos išskirtinis Lino Adomaičio koncertas Rotušės aikštėje.

2022-06-09

Birželio 18-ąją Kaune vyks vienas didžiausių Lietuvoje masinių sporto renginių „Olimpinė diena“. Sudedamoji šventės dalis – ZIP FM 3×3 krepšinio turnyras, kuriame susirungs 24 komandos. 16 jau užsiregistravusių mėgėjų komandų susitiks su 8 visuomenėje puikiai atpažįstamų veidų ekipomis. 

2022-06-09

Jau šį mėnesį kone didžiausia sporto šventė Lietuvoje – Olimpinė diena – sugrįžta į Kauną. Jos belaukiant Kauno „Akropolis“ kartu su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu (LTOK) kviečia į išskirtinę olimpinių deglų ir Tokijo vasaros bei Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse užfiksuotų įsimintiniausių akimirkų parodą. Ji iki birželio 19 dienos eksponuojama prekybos centro trečiajame aukšte.

2022-06-07

Neseniai pasaulį apskriejo žinia apie permainas šiuolaikinėje penkiakovėje – nuo 2028 metų Los Andželo vasaros olimpinių žaidynių šiame sporte jojimo rungtį pakeis ekstremalus bėgimas su kliūtimis. Sutrumpintai OCR (Obstacle course racing, – angl.) vadinamas kliūčių ruožas – sparčiai populiarėjanti ištvermės sporto šaka, ypač žavinti ekstremalaus sporto mėgėjus.

2022-05-26

Jei Tau daugiau nei 16 metų, jei esi neabejingas sportui, mėgsti aktyvų laisvalaikį ir smagias pramogas bei nori sudalyvauti didžiausioje vasaros sporto šventėje, pildyk savanorio anketą.
Pažadame gerą laiką, neįkainojamą patirtį ir specialias dovanas!

2022-05-11

„Olimpinė diena 2022“ – jau ne už kalnų! LTeam talismanas Ąžuolas kviečia nesnausti ir jau dabar registruotis į varžybas! Visų dalyvių lauks prizai ir specialūs „Olimpinės dienos 2022“ medaliai!

Galerija

Kauno „Akropolyje“ – olimpinių žaidynių fotografijų ir deglų paroda

2022-06-08

Po rekonstrukcijos atsinaujinęs Santakos parkas atsivėrė miestiečiams! Sekmadienį čia vykusi šventė sutraukė minias smagiai nusiteikusių kauniečių. Susirinkusius linksmino visų mėgstamas LTeam talismanas Ąžuolas!

Santakos parko atidarymas su LTeam Ąžuolu

2022-05-15
Po rekonstrukcijos atsinaujinęs Santakos parkas atsivėrė miestiečiams! Sekmadienį čia vykusi šventė sutraukė minias smagiai nusiteikusių kauniečių. Susirinkusius linksmino visų mėgstamas LTeam talismanas Ąžuolas!

„Olimpinės dienos 2022“ spaudos konferencija Kaune

2022-05-04

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki šventės, Kaune surengtoje „Olimpinės dienos 2022“ spaudos konferencijoje pristatyta renginio programa, veiklos. Renginyje dalyvavo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kauno miesto vicemeras Mantas Jurgutis, olimpiečiai sportininkai dziudo imtynininkė Sandra Jablonskytė, disko metikas Andrius Gudžius, krepšinio treneris Rimas Kurtinaitis.

„Olimpinė diena 2022“: kvietimas į judesio šventę

Rėmėjai