DIDŽIAUSIA VASAROS
SPORTO IR PRAMOGŲ ŠVENTĖ

2023 Birželio 3 d., Senvagės parkas, Panevėžys

2023 06 03 d., SENVAGĖ, PANEVĖŽYS

DIDŽIAUSIA VASAROS
SPORTO IR PRAMOGŲ ŠVENTĖ

Iki renginio pradžios liko:

d.
val.
min.
sek.

Apie Olimpinę dieną

Olimpinė diena – masinis, visą šeimą įtraukiantis, sportą ir sveiką gyvenseną propaguojantis renginys, didžiausia sporto ir pramogų šventė!

Programa

Birželio 3 d. Senvagės parke Panevėžyje vyko daugiau nei 100 NEMOKAMŲ sporto ir pramoginių veiklų! Varžybos, turnyrai, įvairūs žaidimai, pramogos – didžiausioje sporto ir pramogų šventėje buvo galima patiems išbandyti įvairias sporto šakas, gyvai pabendrauti su profesionaliais sportininkais, susitikti su olimpiečiais.

Vakarą vainikavo šventinis koncertas ir kino seansas po atviru dangumi.

Registruokis į Varžybas!

Į kai kurias Olimpinės dienos veiklas reikalinga išankstinė registracija. Norite dalyvauti varžybose, išbandyti jėgas turnyruose? Pildykite anketą jau dabar!

Naujienos

2023-06-03

Biatlonininkas Vytautas Strolia šeštadienį į rankas paėmė špagą, baidarininkas Mindaugas Maldonis išbandė biatlono šaudymą, o bėgikė Eglė Balčiūnaitė – šaudymą iš lanko. Tokią galimybę ne tik olimpiečiai, bet ir tūkstančiai panevėžiečių ir miesto svečių turėjo šeštadienį Aukštaitijos sostinę sudrebinusioje Olimpinės dienos šventėje.

2023-06-03

Šeštadienį Panevėžyje prasidėjo didžiausia sporto ir pramogų šventė Lietuvoje Olimpinė diena. Nuo vidurdienio Senvagėje renkasi tūkstančiai miestiečių ir  miesto svečių. Čia jie turi galimybę išbandyti per 100 nemokamų sporto ir pramoginių veiklų, susipažinti su olimpiečiais ir smagiai praleisti laiką.

 

2023-06-02

Jau birželio 3 dieną didžiausia sporto ir pramogų šventė Olimpinė diena sugrįš į Panevėžį. Kiekvienas norintis galės išbandyti per 100 nemokamų sporto ir pramoginių veiklų, dalyvauti varžybose, susipažinti ir pabendrauti su olimpiečiais.

Kviečiame susipažinti su pagrindine informacija, aktualia Olimpinės dienos dalyviams.

2023-06-01

Birželio 3-iąją olimpinę bangą kels Panevėžys – Aukštaitijos sostinėje šiemet vyks Olimpinės dienos renginiai, priviliosiantys tūkstančius sporto entuziastų. Atnaujinta Senvagė pirmąjį birželio šeštadienį virs sporto ir pramogų kompleksu, kuris pasiūlys daugiau nei šimtą įvairiausių veiklų. Tad šventės organizatoriams, siekiantiems, kad viskas tądien eitųsi sklandžiai, tenka įveikti nemažai iššūkių.

2023-05-31

Kai Aleksandras Sorokinas pradėjo bėgioti, jis net negalėjo įsivaizduoti, kad ateityje vieną po kito gerins pasaulio rekordus, o apie jį bus kuriamas filmas. Jeigu kelyje link pasaulio rekordų jis pats nuolat sunkiai ir kryptingai dirbo, tai gegužės mėnesį pasirodęs kūrėjo Mariaus Antanaičio filmas „Gyvenimas per 24 valandas“ A. Sorokinui buvo netikėta, bet labai maloni staigmena.

Šį filmą visi norintys galės išvysti jau birželio 3 dieną Panevėžyje vyksiančioje sporto šventėje „Olimpinė diena 2023“. 

2023-05-30

Liverpulyje (Didžioji Britanija) vykusiame Eurovizijos konkurse sėkmingai pasirodžiusi ir 11-ą vietą Lietuvai pelniusi atlikėja Monika Linkytė birželio 3 dieną savo pasirodymu vainikuos Panevėžyje vyksiančią sporto šventę visai šeimai – Olimpinę dieną.

Šioje kasmetinėje sporto šventėje, kuri šįkart vyks pačioje Panevėžio širdyje, Senvagėje, visą dieną vyks įvairios varžybos, pramogos, bus galima išbandyti daugybę sporto šakų, pabendrauti su olimpiečiais. 19 val. Laisvės aikštės scenoje vyks varžybų apdovanojimai, o iškart po to, 20 val. sceną užvaldys atlikėja M. Linkytė.

2023-05-28

Birželio 3 dieną Panevėžys taps sporto ir pramogų kompleksu. Į Aukštaitijos sostinę sugrįžta Olimpinė diena!

Šventės dalyvių laukia varžybos, galimybė pabendrauti su olimpiečiais, išbandyti per 100 nemokamų sporto ir pramoginių veiklų ir laimėti vertingų prizų.

Dalyvio pasas

Į savo telefoną atsisiųskite mobiliąją programėlę „LTeam renginiai“ arba renginio vietoje atsiimkite Dalyvio pasą, išbandykite nurodytas veiklas, rinkite taškus ir atsiimkite rėmėjų įsteigtus prizus.

2023-05-24

Iki didžiausios sporto ir pramogų šventės Lietuvoje „Olimpinė diena 2023“ lieka mažiau nei dvi savaitės. Renginiui Panevėžyje intensyviai ruošiasi ne tik organizatoriai, bet ir olimpiečiai. „Tai yra nuostabus renginys, kuris nepalieka abejingų. Atvažiuokite!“ – atvykti kviečia olimpietė, pasaulio čempionė Simona Krupeckaitė.

Olimpinė diena į Panevėžį grįžta po penkerių metų pertraukos. Jau birželio 3 dieną atnaujinta Senvagė visai dienai virs sporto ir pramogų kompleksu. 

2023-05-25

Birželio 3 dieną Panevėžyje vyksianti sporto šventė „Olimpinė diena 2023“ skatins žmones gyventi aktyviai, atrasti savo mėgstamą sporto šaką ar išbandyti jėgas įvairiausiose rungtyse. Visgi sporte, kaip ir gyvenime, bet kam ir bet kada gali prireikti pagalbos nelaimės atveju.

Todėl labai svarbu kiekvienam iš mūsų gebėti suteikti pirmąją pagalbą, kuri gali išgelbėti gyvybę. Lietuvos Raudonasis Kryžius (LRK) Panevėžyje kvies visus susipažinti su pirmosios pagalbos suteikimo svarba bei principais ir sudalyvauti specialiose rungtyse.

2023-05-17

Dažnai sporto šakos populiarumo šuolį išgyvena atsiradus naujiems talentams bei jiems pasiekus skambias pergales. Šiuo metu tai galima pasakyti apie Paryžiaus olimpinėse žaidynėse debiutuosiantį breiką.

Geriausia Lietuvos breiko šokėja Dominika Banevič – Bgirl Nicka neseniai tapo Europos čempione bei jau dabar yra laikoma viena potencialiausių kandidačių iškovoti olimpinį kelialapį. Natūralu, kad susidomėjimas breiku tiek kaip užsiėmimu, tiek kaip renginiu, sparčiai auga.

 

2023-05-17

Birželio 3 dieną Panevėžyje įvyksiančios sporto šventės „Olimpinė diena 2023“ dalyviai turės galimybę išmėginti jėgas daugiau nei šimte rungčių, tarp jų paralimpinėse rungtyse. Panevėžio miesto gyventojų ir svečių laukia vežimėlių krepšinio, tinklinio sėdint, rutulio stūmimo iš kėdutės ir bočios iššūkiai.

„Tai – puiki galimybė pajusti, ką reiškia varžytis vienoje ar kitoje rungtyje. Viena yra sportą stebėti iš šono, visai kas kita – pabandyti pačiam. Be to, sporto rungtis pristatys tikri jų profesionalai, kurie ne tik papasakos, bet ir patars, kaip teisingai atlikti vieną ar kitą veiksmą.

2023-05-14

Birželio 3 dieną Panevėžyje vyksiančioje sporto šventėje „Olimpinė diena 2023“ bus galima susipažinti ir išbandyti sparčiai populiarėjančią sporto šaką – ekstremalų bėgimą su kliūtimis (OCR).

Tarp 100 nemokamų sporto ir pramoginių veiklų Panevėžio Senvagėje bus įrengta ir 100 m trasa su įvairiausiomis kliūtimis, kurios turėtų būti įveikiamos kiekvienam.

Jei kas nors ir nepavyks – nieko baisaus, nes visada galima bandyti dar kartą. Kiekviena įveikta kliūtis – tarsi maža pergalė link trokštamo finišo.

 

2023-05-05

Olimpinės dienos šventėje bus galima ne tik išbandyti daugybę sportinių veiklų, bet ir sudalyvauti smagiame „LTeam žygyje su TrenkTuru“ po gražiausias Aukštaitijos sostinės vietas.

Tai puikus užsiėmimas kiekvienam, mėgstančiam sveiką ir aktyvų gyvenimą būdą. Žygio maršrutas nebus sudėtingas, todėl jis puikiai tinka kiekvienam – draugams, šeimoms ar tiesiog bendraminčių kompanijai.

„LTeam žygyje su TrenkTuru“ planuojami 8 km ir 17 km maršrutai. Abi trasos prasidės Olimpinės dienos centre – Senvagėje. Organizatoriai žada, kad žygeiviai atras dar neregėtą Panevėžio gamtos bei architektūros žavesį.

2023-05-02

Panevėžio Senvagėje vyksiančioje didžiausioje Lietuvoje vasaros sporto ir pramogų šventėje „Olimpinė diena 2023“ varžysis keli tūkstančiai bėgikų. „Ši šventė – galimybė patirti sporto teikiamą džiaugsmą, išbandyti sportines veiklas ir pabendrauti su sportininkais“, – sakė olimpietis maratonininkas Remigijus Kančys.

Jau tapo gražia tradicija, kad po oficialaus Olimpinės dienos atidarymo bei bendros mankštos duodamas startas bėgikams. Panevėžyje bėgimo entuziastai varžysis 5 arba 10 km distancijose pačiame miesto centre. Taip pat renginį papuoš ir 500 m bėgimas, skirtas vaikams ir šeimoms, bei tradicinis Olimpinės mylios bėgimas.

2023-04-17

Birželio 3 dieną tradicinė Olimpinė diena po penkerių metų pertraukos grįš į Panevėžį. Per šį laikotarpį atsinaujino ne tik renginio vieta – Senvagė, bet ir programa. „Olimpinė diena 2023“ panevėžiečiams ir miesto svečiams pasiūlys ne tik atrasti daugiau nei 100 sportinių ir pramoginių veiklų, bet ir išbandyti jėgas įvairiose varžybose arba sudalyvauti vaizdingame žygyje.

Miesto centre varžysis bėgikai, plaukikai, krepšininkai, orientacininkai, irklentininkai, breiko šokėjai, o aktyvius žygeivius „Trenkturas“ pakvies į įdomų žygį. Akį trauks intriguojančios ekstremalaus bėgimo su kliūtimis varžybos.

Galerija

„Olimpinė diena 2023“

2023-06-03

Rėmėjai